צימרים בנווה אטיב – הכי קרוב לחרמון

מדי שנה מגיעים אל החרמון עשרות אלפי מטיילים אשר מבקשים ליהנות מההר היחידי בו ניתן לגלוש על שלג בישראל. מדי שנה בחורף, בדרך כלל אחרי מספר ימים בהם יורד שלג באזור, האתר נפתח למבקרים ואנחנו יכולים לראות פקקים רבים של כלי רכב עם מטיילים שמגיעים מכל הארץ אל המקום.

אך לא רק בחורף בוחרים להגיע אל המקום גם בתקופות אחרות, ובמקרים רבים כאשר מטיילים מחליטים לנפוש באזור, הם עושים זאת במסגרת מתחמי צימרים בנווה אטיב, היישוב שנמצא בנקודה הכי קרוב לחרמון. כך זוגות ומשפחות שמבקשים לטייל במקום, לא צריכים לנסוע הרבה בשביל להגיע לשם. הם לנים במקום לילה קודם, ובבוקר יוצאים לטייל בסביבה.

מה שמייחד את נווה אטיב, מלבד העובדה שמדובר באחת  הנקודות הכי צפוניות על המפה ובאחד המקומות הכי קרובים לחרמון, זה שכל הצימרים במקום הם מיוחדים, מרשימים, מדובר בבתים בסגנון כפרי, שמזכיר במובנים רבים את יחידות הנופש המוכרות לנו מאתרי סקי ואתרים אחרים בחו"ל.

מדוע משתלם לשכור צימר בנווה אטיב

אזור הצפון כולו, כידוע, מלא צימרים למשפחות וזוגות. במקרים רבים מדובר בצימרים שנמצאים ביישובים קטנים ושלווים. מי שבוחר לנפוש בצימר בנווה אטיב נהנה מחוויה ייחודית, לא רק בגלל המיקום, השקט והשלווה שהוא מעניק אלא הרבה מעבר לכך.

ראשית, בימים בהם החרמון פתוח, אפשר ליהנות מהאווירה המיוחדת ששוררת באזור, כשכל התיירים שמגיעים לגלוש ולהחליק, מגיעים אל המקום.

שנית, מדובר במקום מאוד קטן, יפה, מאוד שקט, אפשר ליהנות בו מאווירה אינטימית ורומנטית מאוד.

שלישית, מי שרוצה, יכול כמובן לצאת מנווה אטיב ולטייל באזור, כולל בתל חי ובאתרים אחרים שנמצאים בסביבת המקום, בין אם מדובר באתרי טבע או אתרים היסטוריים.

פוסטים נוספים:

צימרים למשפחות – מדוע זה משתלם יותר

הרבה פעמים זוגות עם ילדים מתלבטים בשאלה, מה לעשות במקרה בו הם רוצים לצאת לנופש. האם להשאיר את הילדים אצל הסבים והסבתות, האם לקחת מטפלת, לקחת חדר בבית מלון שיש בו את כל מה שנדרש בשביל לארח ילדים ולבלות איתם, או לחפש יעד בחו"ל שאפשר לטייל בו עם ילדים.

צימרים ברמת הגולן – מקום אידיאלי ליהנות בו

אין ספק שאחר האזורים הכי אהובים בישראל על מטיילים ישראלים וזרים, זה רמת הגולן. האזור הצפוני הגובל עם סוריה ומשקיף על הכנרת וכל אזור הצפון, הוא אחד האזורים הכי מתויירים שיש, ועל כן גם אפשר למצוא במקום מגוון בתי הארחה וצימרים.

צימרים בראש פינה – לנפוש בעיירה קטנה ומרשימה

ראש פינה הממוקמת על כביש 90, היא אחת מעיירות הנופש הפופולאריות ביותר בצפון הארץ. העיירה מחולקת בין האזור החדש לאזור הישן. שם אפשר ליהנות מבתים כפריים עתיקים שנבנו לפני עשרות שנים, וביניהם אפשר למצוא מגוון רחב של צימרים לאירוח זוגות ומשפחות.

צימרים בצפון – איך מחפשים את הצימר הנכון בשבילנו

החל מסוף שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים, החלו להופיע על מפת התיירות הישראלית, יעדים חדשים שלא היו מוכרים כל כך בעבר. היו אלו ישובים שונים בצפון, בפרט יישובים קטנים, מושבים, קיבוצים, כפרים ויישובים אחרים, אשר בני המקום החלו להציע שם יחידות נופש להשכרה או בשמם הנפוץ יותר "צימרים".

הזן פרטים לקבל הצעות לחופשה המותאמת לך