צימרים בדרום – ליהנות מהשלווה של המדבר

הרבה פעמים כשאנחנו חושבים על חופשה בדרום, הדבר הראשון שעולה לנו בראש זו חופשה באילת והדבר השני שעולה לנו בראש, זו חופשה בים המלח. כשאנחנו חושבים על צימרים, אז באופן טבעי, הנטייה שלנו היא לחשוב על צימרים בצפון.

אך האמת היא, שאנחנו יכולים לחבר בין השניים, גם בלי להגיע לאילת, ים המלח או לצפון. כלומר, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של יישובים בדרום אשר ניתן למצוא בהם צימרים לזוגות ומשפחות על פי בחירתנו.

כל מה שאנחנו צריכים לעשות, זה להחליט לאיזה איזור בדרום אנחנו רוצים לנסוע, בין אם אזור השפלה, אזור הנגב המערבי או המרכזי, מדבר יהודה, ליישובי הערבה או ליישובים שקרובים דווקא לים המלח ואולי בכלל אנחנו מעדיפים לצאת לנופש באילת אבל במקום לקחת חדר בבית מלון, לשכור שם צימר.

כיצד שוכרים צימר בדרום

לשמחתנו הרבה, אנחנו יכולים למצוא את כל המידע הנדרש בשביל לבחור את הצימר שמתאים לנו. בעזרת מקורות מידע ברשת, אנחנו יכולים לקבל את כל הפרטים הנדרשים לנו, בין אם זה גודל הצימר, מיקום, סוגי המתקנים והאביזרים שנמצאים בו ועוד.

מה שכן, אנחנו צריכים לזכור, אם ברצוננו לשכור צימר בתקופה מסוימת יש לבדוק האם מדובר על תקופה עמוסה, האם זה מתאים מבחינת מזג אוויר וכן האם זה משתלם לנו מבחינת עלויות ומבחינת משך הזמן שנבלה שם.

פוסטים נוספים:

צימרים למשפחות – מדוע זה משתלם יותר

הרבה פעמים זוגות עם ילדים מתלבטים בשאלה, מה לעשות במקרה בו הם רוצים לצאת לנופש. האם להשאיר את הילדים אצל הסבים והסבתות, האם לקחת מטפלת, לקחת חדר בבית מלון שיש בו את כל מה שנדרש בשביל לארח ילדים ולבלות איתם, או לחפש יעד בחו"ל שאפשר לטייל בו עם ילדים.

צימרים ברמת הגולן – מקום אידיאלי ליהנות בו

אין ספק שאחר האזורים הכי אהובים בישראל על מטיילים ישראלים וזרים, זה רמת הגולן. האזור הצפוני הגובל עם סוריה ומשקיף על הכנרת וכל אזור הצפון, הוא אחד האזורים הכי מתויירים שיש, ועל כן גם אפשר למצוא במקום מגוון בתי הארחה וצימרים.

צימרים בראש פינה – לנפוש בעיירה קטנה ומרשימה

ראש פינה הממוקמת על כביש 90, היא אחת מעיירות הנופש הפופולאריות ביותר בצפון הארץ. העיירה מחולקת בין האזור החדש לאזור הישן. שם אפשר ליהנות מבתים כפריים עתיקים שנבנו לפני עשרות שנים, וביניהם אפשר למצוא מגוון רחב של צימרים לאירוח זוגות ומשפחות.

צימרים בצפון – איך מחפשים את הצימר הנכון בשבילנו

החל מסוף שנות התשעים ותחילת שנות האלפיים, החלו להופיע על מפת התיירות הישראלית, יעדים חדשים שלא היו מוכרים כל כך בעבר. היו אלו ישובים שונים בצפון, בפרט יישובים קטנים, מושבים, קיבוצים, כפרים ויישובים אחרים, אשר בני המקום החלו להציע שם יחידות נופש להשכרה או בשמם הנפוץ יותר "צימרים".

הזן פרטים לקבל הצעות לחופשה המותאמת לך